Як мстять знаки Зодіаку? 4 частина

Будьте обережні, озирніться навколо: чи не перейшли Ви кому-небудь дорогу?

Козерог

На Заході Козерога зображують як козлика, а ось на Сході той же самий знак – літаючий крокодил. І люди там знають, що дістати Козерога, звичайно, можна, але навіщо? Якщо тільки захотілося зіпсувати собі життя остаточно і безповоротно.

Зазвичай представники цього знака не розмінюються на дрібні образи. У них є більш серйозні життєві завдання, ніж займатися помстою з приводу і без, будувати кар’єру, облаштовувати побут, заробляти гроші. Тому на Ваші дурні випади вони просто не будуть звертати уваги. До певного моменту. Але, коли цей момент настав, знайте, відповідні дії будуть зваженими, серйозними і грунтовними. Він може мстити так само викривлено, як і Діва, але в значно більших масштабах. При цьому не можна сказати, що він злитися, зовсім немає. Просто він не хоче, щоб Ви перебували там же, де і він, спілкувалися з тими ж людьми, що і він, працювали в тому ж місці, що і він, а, можливо, щоб навіть ходили в ті ж самі магазини.

Важелі впливу у нього є всюди, тому піти від розплати навряд чи вдасться. Краще ретируватися, і як можна швидше. До речі, Козерогу якийсь персонаж може просто не сподобатися. Ну ось просто так. Можливо, той підходить до справи не так грунтовно, як він сам. Або щось ще. У цьому випадку буде вжито всіх ті ж самі заходи по виживанню, хоча формально це і не буде помстою. Загалом, йдіть, бо цей знак від свого не відступиться.

Водолій

Водолій абсолютно не мстивий знак, але це зовсім не означає, що діставати його можна безкарно. І якщо у Вас погані наміри щодо Водолія, то радимо подумати десять разів про те, чи варто їх реалізувати, тому що Ви самі ж постраждаєте від своїх намірів. А він, Водолій, буде в цьому абсолютно не винен. Можливо, навіть пошкодує вас, бідненького.

Більшість представників цього знаку володіють відмінним почуттям гумору. І, швидше за все, над Вашими інтригами та іншими дурницями він буде просто сміятися, заражаючи цим сміхом всіх оточуючих. Так що дуже ймовірно, Ви в кінцевому рахунку і опинитеся виставлені в дурнях. Причому, він цього зовсім не хотів. Просто для нього це природна манера поведінки, так що справжньою помстою це навряд чи можна назвати.

В цілому цей знак настільки нестандартний, що зробити йому справжню капость у Вас навряд чи вийде. І пам’ятаєте, ця капость, найімовірніше, обернеться проти Вас же, як це відбувалося з грабіжниками фільму «Один вдома». Напевно герой Макколея Калкіна, типовий Водолій. Начебто він нікому ніякого зла не хоче, але в результаті всі лиходії отримують від нього по заслугах.

Риби

Справжні Риби мстять довго, нудно, наполегливо, різноманітно, і при цьому Ви навряд чи зможете звинуватити їх у відкритій помсти. Вони можуть ще, чого доброго, повторно образитися на Вас за подібні звинувачення. Оскільки Риби замикають коло знаків зодіаку, вони можуть поєднувати в собі і злопам’ятність Стрільця, і гіпертрофовані відповідні дії Скорпіона, і використання чуток Близнюками, і демонстрацію власної переваги Лева, і послідовність Козерога. Ось тільки запальність Овнів і добродушне висміювання Водоліїв, це, мабуть, не про них.

При цьому Риб не варто боятися, якщо образа невелика або якщо Ви для них людина стороння. У цьому випадку Ваш вчинок, навіть не дуже приємний, вони, швидше за все, швидко забудуть. А ось якщо Ви підібралися до нього близько і Вас пов’язують певні відносини, то образити представника цього знака можна сильно і глибоко. Причому не можна сказати, що він прямо так вже горить бажанням помсти. Швидше, буде справедливо зауважити, що він насправді глибоко поранений.

Риби дуже чутливі. І це буде виражатися в його діях у відповідь. Він буде скаржитися на Вас всім і вся, причому робитиме це вкрай переконливо. У підсумку його будуть шкодувати, а вас вважати якщо не породженням пекла, то у всякому разі чимось дуже близьким до цього. Плакатися цей знак вміє як ніхто інший, а все тому, що робить це щиро. Причому йому навіть не обов’язково посилатися на якісь конкретні факти, адже він і без того робить це переконливо. Ну і, звичайно, коли робив Вм дрібні (або навіть не дуже дрібні) капості, Риба буде згодом робити круглі риб’ячі очі і стверджувати, що вона просто виконувала свою роботу. Особливо це стосується різних паперових, бюрократичних справ.

До речі, небезпека полягає в тому, що Ви можете вирішити, що Риба вас давно і щиро простила. Але в реальності це може бути зовсім не так. В результаті представник цього знака падає Вам таких порад і з таким доброзичливим виглядом, що Ви їм повірите, а потім будете за голову хапатися. При цьому Рибу ні в чому не можна буде дорікнути, бо вона попереджала Вас про можливі наслідки, і Ви зробили свій усвідомлений вибір, в чому ні у кого з оточуючих не буде ніяких сумнівів.

horoscope

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *