Як катували жінок в НКВД

нквд-кати

Перше правило чекістів – працювати максимально швидко і результативно. Жертву могли затягнути в барак з сифілісними ув’язненими, де її били, роздягали і жорстко ґвалтували.
Що найдивніше – самі охоронці і офіцери гвалтувати дівчат не могли, це було не положено статутом (хоча бити і вбивати могли скільки завгодно).

Як правило, чекісти катували жінок тільки для того, щоб вибити потрібні свідчення, якщо вони не були повними садистами. Спочатку затриманій пред’являли звинувачення і пропонували по-доброму погодитися. Природно, в більшості випадків вона відмовлялася це зробити. Тут в хід і йшли побиття, зґвалтування і так далі.

На жіночому тілі було кілька основних больових точок, на які робився наголос: шия, груди, статеві органи і пальці рук і ніг.

Що стосується формату тортур, то він був вкрай різноманітним: від банального побиття руками і підручними предметами до витончених середньовічних катувань. Навряд чи потрібно говорити, що після всього цього жаху жінки виходили з тюрем психологічно і морально покаліченими.

nkvd

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *