Вчені заявили, що товсті люди не можуть бути здоровими

товста-жінка-на-морі

Останні роки в світі набирає популярність рух “боді-позитива”, метою якого є спонукати людей приймати тіло інших таким, яким воно є.

Одним з аргументів представників цього руху є переконання в тому, що товсті люди можуть бути абсолютно здоровими. А тому, зайва вага не є проблемою, і, відповідно, “бодіпозитив” не пропагує нездоровий спосіб життя.

Але вчені з Університету Бірмінгема спростували цей міф, пише BBC.

Фахівці проаналізували дані про стан здоров’я 3,5 млн. осіб із ожирінням за період з 1995 по 2015 рік. У дослідженні брали участь тільки ті люди, у яких спочатку не було серцевих захворювань, діабету, підвищеного тиску і високого рівня холестерину, тобто метаболічних показників, які вважаються індикатором здоров’я.

Вчені прийшли до висновку, що навіть ці люди через деякий час стали більш схильними до хвороб серця, ніж люди з нормальною вагою.

Доктор Ріші Калеячетті з Університету Бірмінгема вважає, що лікарі повинні рекомендувати своїм пацієнтам знижувати вагу в незалежності від того, чи знаходяться в нормі їх метаболічні показники. В іншому випадку люди із зайвою вагою мають більше ризиків отримати серцевий напад або інфаркт.

груба-жінка

http://kp.ua

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *