В Україні розкрили вбивство моделі дворічної давності

сусанна-шаркова

16-річна Сусанна Шаркова пропала 11 березня 2015 року. Пізніше її тіло знайшли в бетоні біля будинку, який здавали двом квартирантка.

У Запоріжжі через 2 роки розкрили звіряче убивство 16-річної Сусанни Шаркової. Вбивцею виявилася дівчина – уродженка Дніпропетровської області. Однак, вбивця знаходиться за кордоном вже протягом двох років, і їй заочно вручена підозра.

Керівник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша розповів, що вони спільно з прокуратурою доведуть цю справу до кінця, і найближчим часом вбивцю під конвоєм доставлять в Україну.

ЯК ЦЕ БУЛО?

16-річна Сусанна переїхала в Запоріжжя із Вільнянська, вступила до коледжу, стала моделлю, і займалася спортом. Яскрава брюнетка із виразними губами і великими очима, любила вечірки і погуляти. У соцмережах часто сиділа під ніком Мілена Шмідт.

Про зникнення дівчини стало відомо 11 березня 2015 року. Вона кілька днів не виходила на зв’язок із батьками.

Через деякий час в міліцію зателефонував громадянин, і схвильованим голосом розповів, що знайшов у власному підвалі труп молодої дівчини.

Чоловік, який знайшов Сусанну, розповів, що поїхав на деякий час із міста. Щоб будинок не був порожнім, вирішив пустити туди квартирантів. Господар домовився із двома дівчатами, які приїхали до Запоріжжя із області. Дівчата здавалися йому пристойними і порядними, тому власник житла вручив їм ключі.

Коли господар повернувся і попросив звільнити житлову площу, квартирантки відразу знітилися, а потім почали тягнути час із від’їздом, знаходячи всілякі причини.

Після звільнення будинку, господар вирішив перевірити чи все майно на місці. Спустившись в підвал, він виявив на підлозі під килимком дивний горбик, якого раніше не було. Чоловік підняв підстилку, і почав руйнувати бетон звідки проступали контури тіла.

susanna-sharkova

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *