В Станично-Луганському районі «відзначили» отримання допомоги на сина його вбивством

дитя-плаче

10 лютого мешканка села Валуйське Станично-Луганського району, отримала допомогу за народження дитини. З цієї нагоди за місцем проживання «друзів», 11 лютого був влаштований «банкет» із масштабним розпиванням спиртних напоїв.

В ході цього дитина зникла, і п’яна компанія заявила, що його нібито викрали військовослужбовці, повідомляє видання “Сегодня в Сєвєродонецьку”.

При проведенні слідчо-оперативних дій, поліція виявила труп тримісячної дитини з ознаками розчленування і впливу відкритого вогню у вигрібній ямі сусіднього будинку. У зв’язку з чим серед жителів села поповзли чутки про ймовірну спробу канібалізму з боку несамовитих товаришів по чарці.

У вбивстві дитини звинувачується 57-річна господиня будинку, де відбувалася пиятика, раніше вона вже відбувала термін за вбивство. Так що з покаранням винного (або невинної людини) проблем не буде.

На жаль, інші винні (чиновники Станично-Луганської райдержадміністрації) навряд чи будуть покарані. Адже це була п’ята дитина у 36-річної раніше судимої жінки, причому щодо 4-х вона вже була позбавлена батьківських прав. І сім’я повинна була знаходитися під посиленим контролем служби у справах дітей.

29 січня в цю службу з сільради надійшла інформація про те, що дитина кинута вдома одна, і мати добу там не з’являється. Матір розшукали, 1 лютого провели засідання комісії, і … вирішили дати матері час виправитися. А потім, мати отримала допомогу на народження дитини, і з цього приводу відбувся кривавий банкет.

хлопчик-плаче

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *