В Росії побили за стриптиз в клубі багатодітну матір

striptiz-v-rosii

Багатодітну матір із невеликого російського містечка Камишин сьогодні обговорює вся країна. Вперше потрапила в нічний клуб 30-річна Євгенія не підозрювала, чим закінчиться вечірка з подругами.

Жінка стверджує, що в клубі їй підмішали наркотики і вона повністю втратила контроль над собою. Вона не пам’ятає, як роздягалася, як запально танцювала. Прийшла до тями вона тільки в той момент, коли її почали бити.

Тепер Євгенія хоче покарати і власника нічного клубу, і свого кривдника, і очевидців, які зняли відео і виклали його в Інтернет.

Героїнею іншого секс-скандалу, знятого на відео, стала 18-річна Ксенія Смирнова з Нижнього Новгорода. Вона зайнялася сексом з приятелем прямо на танцполі. Вранці Ксенія Смирнова прокинулася знаменитою: телефон розривався від дзвінків, а в соціальних мережах її чекали тисячі пропозицій дружби.

Для одного компрометуюче відео – це ганьба всього життя, для іншого – єдиний шанс прославитися. Героєм скандального відео в Інтернеті може стати майже кожен, але далеко не кожен хотів би такої хвилини слави.

striptiz-v-rosii

0 thoughts on “В Росії побили за стриптиз в клубі багатодітну матір”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *