Українець застрелив кохану після відмови одружитися

У драматичній історії, що сталася в минулому вересні в Харкові, Фрунзенський районний суд поставив крапку. Горе-коханець, який застрелив кохану в офісі, де жінка працювала бухгалтером, отримав 12 років в’язниці.

Як з’ясували правоохоронці під час слідства, чоловік повністю віддавав собі звіт у тому, що збирається зробити – експертиза показала, що стрілець при здоровому глузді. Крім того, збираючись просити вибачення за минулі образи і вмовляти дівчину повернутися, чоловік поклав у сумку обріз, і 23 патрона.

Навесні 2016 року мати познайомила його з потерпілою, у них виникли почуття і через деякий час вони почали жити разом. До тих пір, поки дівчина не вийшла на роботу, в них були хороші взаємини, проте, після її працевлаштування відносини погіршилися, із-за його ревнощів.

2 вересня 2016 чоловік збирався зробити пропозицію, проте, 27 серпня, перебуваючи на чергуванні, дізнався, що кохана виїхала з квартири.

З тих пір чоловік став сам не свій – все намагався знайти спосіб повернути кохану, навіть збрехав, що, дівчина прихопила в нього кругленьку суму.

15 вересня, надівши парадну форму працівника поліції та службові нагороди, прихопивши зброю, він відправився в офіс, де працювала жінка. Його поява не викликала у втікачки позитивних емоцій. За словами колег покійної, жінка як мову проковтнула від несподіванки, а родичі на суді розповіли, що ці відносини були дівчині в тягар – залицяльник цілком намагався контролювати, її і застосовував до неї силу.

Набравшись сміливості, дівчина пояснила чоловікові, що між ними все покінчено, і твердо дала зрозуміти, що не повернеться. Не допомогли ні заповітні слова – “Виходь за мене”, ні благання на колінах…

Тому він дістав із сумки зброю, зробив крок вперед, дівчина в цей час перебувала на виході в дверях кабінету, на відстані 2 метрів, і, тримаючи обріз в правій руці, він вистрілив.

syd

0 thoughts on “Українець застрелив кохану після відмови одружитися”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *