Українець помер від укусу бджоли перед Медовим спасом

бджола

У харківському селі Московка бджола вбила чоловіка, вкусивши його в порожнину рота. Про це повідомила прес-служба обласної поліції на своїй сторінці в Фейсбуці.

Чоловік проводив недільний вечір напередодні Медового спаса (14 серпня) на ставці біля села. Приблизно о 17:45 бджола вкусила його в рот. Укус викликав анофілактіческій шок, допомогти чоловікові ніхто не зміг.

– За словами фельдшера швидкої медичної допомоги, смерть чоловіка настала в результаті інтоксикації після укусу бджоли в ротову порожнину.

Коли укус бджоли – смертельний?

Для здорової дорослої людини один і навіть декілька укусів бджоли, оси, джмеля може викликати лише больові відчуття і неприємний свербіж. Однак є люди з підвищеною реакцією організму на укуси комах. Як правило, така алергія передається у спадок і люди про неї знають, маючи під рукою необхідні препарати. Подібна реакція також може спостерігатися у людей, що мають алергію на продукти бджільництва.

Рідко укус бджіл викликає великі проблеми у людей, яких ніколи не турбувала алергія. Перші ознаками наступаючого шоку проявляються через п’ять-десять хвилин після укусу: набряк, висип на шкірі, набряк в горлі, “важкий” дихання, охриплий голос. Шкіра блідне, особа набуває синюватого відтінку. В такому випадку необхідно зробити потерпілому укол адреналіну і негайно звернутися за медичною допомогою

Для людей, схильних до алергії після укусу комах, мати в дорожній аптечці адреналін може бути життєво необхідним, особливо під час відпочинку на природі.

bdzhola

0 thoughts on “Українець помер від укусу бджоли перед Медовим спасом”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *