У Росії затримали подружжя-канібалів яке убило і з’їло 30 осіб

кубань-людоїди

Краснодарський СК розслідує кримінальну справу про сім’ю канібалів, жертвами яких могли стати більше 30 чоловік. За попередніми даними, чоловік і дружина Бакшаєви орудували на території Краснодара майже 18 років.

Вийти на маніяків-людожерів слідчим вдалося випадково: злочинці втратили мобільний телефон, в якому зберігалися знімки жертв. Кримінальну справу порушено за фактом умисного вбивства, підозрюваним загрожує довічне ув’язнення.

11 вересня робочі, які робили ремонт на вулиці Рєпіна знайшли телефон. У ньому були знімки, на яких іще ще не старий чоловік позує з відрубаною жіночою головою. Робочі віддали телефон поліцейським.

Як з’ясували ЗМІ, телефон Samsung із розбитим дисплеєм знайшов житель Краснодару Роман Хомяков. Через добу в ході оперативних заходів було знайдено господаря телефону. Ним виявився Дмитро Бакшаєв, який проживає разом зі своєю 42-річною дружиною Наталією в гуртожитку, який належить краснодарському військовому авіаційному училищу.

У кімнаті подружньої пари поліцейські виявили людські рештки, пакет і відро з частинами тіла, а також сумку з речами, що належали загиблій жінці.

В правоохоронних органах проінформували, що останнє вбивство, очевидно, злочинці скоїли на початку вересня 2017 року.

У льотному училищі ЗМІ підтвердили факт затримання чоловіка, однак керівництво від коментарів відмовилося.

За попередньою інформацією дружина вбивці працювала медсестрою в даному училищі. З роботи вона приносила ефір, який вони використовували для усипляння жертв.

За словами співрозмовника в правоохоронних органах, на перших допитах чоловік все заперечував. Він говорив, що просто знайшов останки убитої жінки, і вирішив на їх фоні сфотографуватися.

Згідно зі свідченнями Бакшаєва, труп жінки він знайшов у лісовому масиві ще 8 вересня – склав фрагменти в рюкзак, і чомусь приніс додому. На наступний день він поїхав із останками на роботу, де зробив шокуючі знімки.
Слідчі не повірили підозрюваному, оскільки в будинку були знайдені останки не тільки даної жінки, але й інших людей, мова йде про виявлення останків 7 осіб. Особи загиблих будуть встановлювати за допомогою тестів ДНК.

У правоохоронних органів є підозри, що жертв на рахунку сім’ї людожерів може бути набагато більше. “Сім’я канібалів” нібито вже зізналася, що орудувала в Краснодарі з 1999 року, і за ці роки викрала, вбила та з’їла щонайменше кілька десятків людей.

За фотографіями Наталія Бакшаєва нібито впізнала більше 30 чоловік, яких вона разом із чоловіком вбила.

За даними ЗМІ, з убитих підозрювані робили заготовки. В ході обшуків у холодильнику “канібалів” були виявлені пакети з фрагментами тіл. Сусіди Бакшаєвих по гуртожитку неодноразово скаржилися на запах з їх кімнати.

В ході обшуку в помешканні “подружжя-людожерів” були виявлені мобільні телефони жертв, рецепти і відеоуроки приготування трупів.

В прес-службі СК краю підкреслили, що факти канібалізму поки не доведені, проводиться дослідча перевірка.

kanibaly-rossia

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *