У парку затримали рецидивіста-гвалтівника 15-річної дівчини

патрульні-в-парку
рецидивіст-гвалтівник

Через півгодини після одержання інформації про зґвалтування 15-річної дівчини, поліціянти затримали підозрюваного. За аналогічні злочини 46-річний рецидивіст провів за гратами 13 з 19,5 років загального тюремного стажу.

Неповнолітня розповіла, що, вона прямувала через миколаївський парк Перемоги. До неї підійшов незнайомий чоловік, який погрожуючи затягнув у кущі дівчину, де змусив роздягнутися, після чого силоміць вступив із нею в статеві зносини.

Після згвалтування рецидивіст забрав одяг і мобільні телефони, та велів сидіти тихо, він наказав забрати речі під мостом через 10 хвилин.

Почекавши дівчина почала кликати на допомогу, одразу відгукнулися перехожі, які надали потерпілій свій одяг. Вони допомогли зателефонувати батьку, який відразу повідомив поліцію.

Згвалтована описала зовнішність та татуювання насильника, і через півгодини на автостанції поліціянти впіймали 46-річного місцевого, який мав намір покинути місто.
Проти затриманого розпочали кримінальне провадження, йому загрожує 12-річний термін ув’язнення за згвалтування неповнолітньої.

patrulni

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *