Титанік затонув не через айсберг – нова версія аварії корабля

титанік

Журналіст Молоні вивчив фотографії та передбачає, що на борту ще до відправлення сталася пожежа, яка зробила обшивку корабля тендітною.

Причиною катастрофи «Титаніка» могло стати не тільки зіткнення з айсбергом, але і пожежа на борту, яка трапилась до виходу корабля з порту. Таку версію висунув журналіст Шен Молоні, передає The Independent.

Молоні більше 30 років досліджує причини катастрофи корабля. Він вивчив фотографії, зняті іще до того, як корабель вийшов із суднобудівного заводу в Белфасті. Журналіст побачив чорні відмітки уздовж правої частині корпусу – саме там, де його пробив айсберг.

Експерти підтвердили, що це могла бути сажа, що доводить факт пожежі в паливному відсіці. Команда із 12 осіб намагалась загасити вогонь, але він був надто потужним, і досягав температури до 1000 градусів. В результаті чого сталевий корпус став занадто слабким, і вразливим.

Офіцери на борту отримали інструкції не говорити про пожежу пасажирам.

Молоні говорить: “Цеідеальний збіг незвичайних чинників: вогню, льоду і халатності. Ніхто не розслідував ці мітки до цього. Це повністю змінює історію“.

титанік-картина

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *