Студентка вчинила самогубство через стипендію?

юлія-м-студентка-самогубця

19 червня з вікна сходової клітки 13-го поверху багатоповерхівки вистрибнула дівчина. Вдома на неї чекала мати і молодий хлопець. Врятувати дівчину не вдалося. Правоохоронці відразу відкрили кримінальну справу за статтею “Умисне вбивство” з позначкою “самогубство”.

Через що студентка 3-го курсу могла піти на такий крок? Проблеми в сім’ї, в особистому житті?

У прес-службі міської поліції розповіли – причиною загибелі могло стати навчання, через яке дівчина переживала в останні тижні.

Знайома Юлії М., розповіла, що загибла завжди була відмінницею, і навчалася на одному з економічних факультетів Одеського ВУЗу.

Були проблеми в минулому році, коли за один предмет Юлі не хотіли ставити оцінку, вона теж могла злетіти зі стипендії, але тоді все мирно вирішилося – згадує дівчина.

– У неї пару тижнів були “запари” в університеті. На грунті цього почалася депресія. Нікого слухати не хотів, як і надати допомогу.

Знайома згадує, що бачила загиблу в минулий четвер (15 червня) – із дівчиною все було нормально.

– Вона запитала мене, як моя сесія, а я – як її. Ми посміялися, розійшлися. Нічого такого. Хлопець її потім сказав, мовляв, останні дні Юля тільки і повторювала: “Дайте мені піти”, “Чому ви не даєте мені піти…”?

Проблеми в навчанні Юлія мала – потрібно було здати “хвости”. Ще дівчина переживала через нову систему, за якою нараховують стипендії.

– Можна закрити всі предмети на 5, але все одно не вийти на стипендію. І якщо до цього всі бюджетники могли вийти на стипендію, то тепер тільки менше половини. Загалом, реально почалася тиснява між студентами, – каже знайома загиблої одеситки.

Знавші Юлію розповідають – дівчина не була з бідної сім’ї, проблем з фінансами не відчувала. Згадуючи про неї, друзі кажуть, що вона була добра, весела, чуйна.

Можливо, бажання все здати, виснажуючи себе, виникли через своєрідний “синдром відмінниці”?

студентка

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *