Студент-канібал вбив сімейну пару та з’їв обличчя жертви

kanibal-ostin

19-річний Остін вірив, що у нього є над-здібності, і він повинен врятувати Землю.
Це був спекотний серпневий день в місті Юпітер, штат Флорида.

У місцевому спорт-барі подружжя Харроуф обідало разом із 19-річним сином, який приїхав погостювати на вихідні. Однак син ставав більш дратівливим поки чекав на замовлення, і в результаты втік із ресторану.

Коли він вирішив повернутися, то хлопця спіткало раптове почуття страху, яке пізніше призвело до жахливого злочину, повідомляють ЗМІ.

Остін був хорошим і ввічливим хлопцем, займався боротьбою, і грав у футбол. Але за декілька місяців до того дня, мама помітила зміни в поведінці сина.

Почалося все з переїзду сина в гараж через те, що за їхнім будинком нібито стежили. Хлопець стверджував, що володіє надприродною силою, і повинен врятувати Землю.
Крім того, за словами Остіна, його переслідував демон, якого він називав Данилом.

Тому, коли син втік, батьки відразу ж звернулися в поліцію, уточнивши, що їх син не представляє небезпеки… У цей момент Остін йшов по розпеченому шосе, і скидав із себе одяг.

Остін підійшов до будинку 59-річного Джона Стівенса і 53-річної Мішель.

Подружжя дивилося телевізор на веранді і насолоджувалося холодним лимонадом, коли юнак зайшов до гаражу. Він не знав, як туди потрапив, і навіщо.

Остін схопив пляшку з фарбою і випив її. Швидко відчув печіння в горлі, коли їдка рідина потекла в стравохід. Це було в той момент, коли Мішель повернулася в гараж.

Жінка злякалася і почала кричати, але почуття страху Остіна посилилося, і він ударив Мішель, а потім і зарізав.

На крики дружини прибіг Джон, який побачив закривавлений труп і збожеволілого Остіна, тому спробував зайти в будинок, але юнак наздогнав його.

Коли прибула поліція, чоловік був іще живий. Остін сидів на ньому і поїдав обличчя, видаючи тваринячі звуки. Він не реагував на слова поліцейських, не подіяв і електро-шокер. Офіцерам довелося спустити собак щоб знешкодити Остіна. Але було занадто пізно, Джон був уже мертвим.

Коли поліцейські намагались надягнути наручники на вбивцю, він без зупинки кричав: “Вбийте мене! Пристрельте, я заслужив це!”.

Під час допиту хлопець не міг пояснити поведінку, скаржився на печію в горлі. Коли його доставили до лікарні, то він впав у кому на 11 діб, однак вижив.
Після того, як хлопець був виписаний із лікарні, його відправили під варту. Досі невідома причина такої поведінки підозрюваного, слідів наркотиків у крові виявлено не було.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *