Школярку вбили після випускного ударом ножа в серце

випускницю-вбили-тернопіль

Рідні загиблої 17-річної Ірини Мукоїд підозрюють, що її згвалтували.

Близько сьомої години ранку 26 червня, тіло 17-річної Ірини Мукоїд знайшли в селі Вишнівець Тернопільської області недалеко від будинку. За версією експертної групи, дівчина померла від ножового поранення в серце.

Загибла разом з друзями відправилася 25 червня на святкування “Дня молоді”. З рідними говорила по телефону останній раз близько 1:30-1:40 ночі. Дівчина повідомила, що повертається додому. Вранці її тіло виявив місцевий житель – розповіли “КП” в Україні” в прес-службі поліції Тернопільської області.

Директор школи Анатолій Островський каже, що Ірина Мукоїд в цьому році закінчила 11-й клас, і випускниця готувалася до вступу.

– Позавчора випускний відсвяткували, а сьогодні вранці її знайшли на вулиці, недалеко від будинку, із ножовим пораненням в серце – не може повірити в те, що трапилося директор школи Анатолій Опанасович. – З машини швидше за все викинули… Я випустив 28 класів, але такого у нас не було…

Анатолій Опанасович, як і педагог Валерій Волинський стверджує, що з Іриною ніколи проблем не було.

– Навчалася добре, брала участі в шкільних заходах, – каже “КП” в Україні” Валерій Волинський, який був класним керівником Іри з 5-го класу.

Доля у дівчинки зовсім непроста. З 10 років дівчинку виховують опікуни. Рідного батька, як розповів директор школи, Іра не знає, а мати поїхала на заробітки в Італію, і від дочки відмовилася.

– Іру виховував її дядько Іван Сергійовича, це – рідний брат матері. Його сім’я взяла опікунство над Ірою. У новій родині їй жилося добре. Завжди доглянута… Прийомна мати Ольга відвідувала батьківські збори. У 9-му класі в Карпати їздили, так вона теж з дівчинкою поїхала. Іра Ольгу називала мамою – розповідає класний керівник Валерій Миколайович.

Днями Іра дізналася про бали по ЗНО. За словами педагогів, результати з української мови, історії України та біології у Іри непогані.

Родичі дівчинки вважають, що Іру могли зґвалтувати невідомі, коли вона поверталася вночі додому. Це нам сказала тітка дівчинки Алла, яка перебуває зараз в Італії.

– Останній раз з Ірою списувалися після її останнього дзвоника – розповідає “КП” в Україні” тітка дівчинки. – Родичі мені повідомили про зґвалтування. Більше нічого не відомо.

вбили-випускницю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *