Секретні способи зберегти вашу молодість

дід-з-гантелями

На жаль, переважна більшість людей готова прийняти свою старість покірно. Вважається, що вік зобов’язує нас змиритися з в’ялими м’язами, ожирінням і постійними хворобами, ставлячи хрест на активному, цікавому і насиченому житті.

Але все влаштовано навпаки: чим старше ми стаємо, тим більше часу потрібно приділяти заняттям спортом – якщо ви, звичайно, хочете хизуватися підтягнутим тілом навіть в 70 років. Ось, що саме потрібно робити для збереження не тільки гідної зовнішності, але і швидкого, чуйного до нових умов розуму.

Робота з вагою.

Тренування з залізом змушує ваше тіло працювати на повну: м’язи змушені швидко пристосовуватися до нових умов, і постійно оновлюватися. Не обов’язково присвячувати весь свій час бодібілдингу. Проводьте в спортзалі стандартні три тренування на тиждень – це вже значно сповільнить вікову деградацію організму. Крім того, ліфтинг провокує організм на виробництво гормону росту і тестостерону, що позитивно позначиться на вашому лібідо.

Регулярні тренування.

Навантаження повинні бути постійними. Хаотичні набіги на фітнес-клуб не тільки не допоможуть вам зберегти молодість, а й зашкодять організму, який буде сприймати їх виключно в якості стресу. Регулярні ж тренування, навпаки, змусять тіло пристосовуватися до постійних навантажень. М’язи будуть вимушено перебувати в постійному тонусі, що позитивно позначиться на пружності шкіри.

Білкова дієта.

Результати останніх досліджень, проведених “Американською асоціацією громадського спорту” показали, що з віком людині потрібно все більше білка. Додайте в свій раціон протеїнові коктейлі і починайте харчуватися за розпорядком: вдячну реакцію організму можна буде помітити вже через пару тижнів. Тренування в залі також будуть давати найкращий результат – надлишок білка дозволить м’язам рости набагато швидше.

Здоровий сон.

Якщо ви використовуєте будильник для пробудження – значить спите недостатньо довго. Постарайтеся дослідним шляхом підібрати тривалість сну так, щоб прокидатися без жодних зовнішніх подразників. Найкраще, якщо ви будете засипати близько 23.00: приблизно в цей час організм найбільш успішно відновлює витрачену за день енергію, і заповнює м’язову масу.

Консервативний підхід.

З віком навчитися чомусь новому стає все складніше. Пам’ятайте про це на кожному своєму тренуванні: будь-яка травма може стати причиною довгого періоду відновлення, за який ви втратите весь прогрес. Помірність і систематичність в заняттях – ось, що гарантовано забезпечить тілу молодість і здоров’я.

Інтенсивні тренування.

Інтервальні тренування – чи не найкращий спосіб забезпечити молодість не тільки вашим м’язам, а й серцево-судинній системі. Воркаут по принципам інтервального тренування займає набагато менше часу, ніж класична робота в залі, а ефективності несе більше. В якості корисного бонусу ви отримаєте постійно зростаючий рівень витривалості. Це дозволить вам швидше адаптуватися до будь-яких навантажень, навіть при досягненні дуже поважного віку.

Період відновлення.

На жаль, з віком нам доводиться все більшу увагу приділяти періодам відновлення: у 18 років організм вміє «приходити в себе» за кілька годин, а ось в 20 йому потрібно вже як мінімум добу. Нічого страшного в цьому немає – вам доведеться лише навчитися уважному ставленню до потреб тіла. Не нехтуйте рекреаційними процедурами після занять. Сауна, наприклад, розслабить м’язи максимально ефективно, готуючи їх до відновного відпочинку.

did-sportsmen

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *