П’яна мати задушила 3-місячну доньку

Днями в поліцію Миколаїва надійшло повідомлення із лікарні, про виявлення в помешканні тіла 3-місячної дівчинки.

Мати дитини розповіла, що в цей день вона із співмешканцем вживала алкогольні напої, а коли вони лягли спати, на дивані між собою поклали обох доньок – 3-х місяців і 7-ми років.
Прокинувшись, жінка помітила, що обидві доньки із головою були накриті ковдрою, а молодша донька не подавала ознак життя.

За висновком експертів дівчинка померла від механічної асфіксії,тобто – задихнулась.

Поліція з’ясувала, що ця сім’я декілька років перебуває на обліку в службі у справах дітей, як – неблагополучна, та яка опинилася в складних життєвих обставинах.

За свідченням сусідів молода мати із раніше судимим співмешканцем вели анти-соціальний спосіб життя, і часто зловживали алкоголем.

Під час інспектування цієї сім’ї, працівники ювенальної превенції поліції і соцслужб вказували жінці на недоліки у вихованні дітей, і на необхідність поліпшення санітарно-гігієнічних умов проживання. Зауваження вона ігнорувала, кожен раз придумуючи нові виправдання своїй безвідповідальності.

7-річну доньку підозрюваної оформили в “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей”, і вирішують питання про позбавлення матері батьківських прав.

Жінці повідомили про підозру, і їй загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років або обмеження волі на той же термін.

немовля

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *