Працівник інтернату в Росії ґвалтував вихованок за відома директора

На директора школи-інтернату № 3 для дітей інвалідів в Курській області порушено кримінальну справу: жінка знала, що її заступник поглумився над малолітньою вихованкою, але не заявила на нього в поліцію. Тепер жінка відсторонена від посади.

Вперше це сталося в інтернаті в квітні, жертвою 47-річного чоловіка стала 10-річна дівчинка. Він скористався “своєю фізичною перевагою і безпорадним станом” дівчинки, відзначається в повідомленні слідчих.

У той же день про це дізналася директор школи, їй розповіла одна з виховательок. Однак заходів директор не вжила, а обмежилася “профілактичною” бесідою з насильником, а поговорити з дівчинкою і зовсім не спромоглася.

Через деякий час випадок повторився. Як пишуть місцеві ЗМІ, другою жертвою стала 13-річна вихованка, обох дівчаток насильник затягував до свого кабінету.

На нього порушено справу відразу за двома статтями: “Дії сексуального характеру, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцятирічного віку” і “Розпусні дії”. Директор пройде за статтею “Недбалість”.

gvaltivnik

0 thoughts on “Працівник інтернату в Росії ґвалтував вихованок за відома директора”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *