Помер 11-річний хлопчик, який скоїв самопідпал заради відео в інтернеті

У Дніпропетровській дитячій обласній лікарні помер 11-річний хлопчик, який в грудні минулого року скоїв самопідпал на очах у своїх товаришів.

Ця подія сталася в селищі Авангард неподалік від Кривого Рогу. Те, як хлопчик облив себе бензином і підпалив, його друзі – 11 та 15 років знімали на камеру. Підлітки хотіли викласти відео в інтернет, і заробити грошей.

У поліції розповіли, що хлопці готувалися до цього два тижні. Дурна ідея виникла після перегляду відеороликів українського блогера-екстремала, який здійснював самопідпали і стрибав з вікна потяга, що йде по мосту в річку.

Коли хлопчик загорівся, його друзі злякалися і спробували загасити вогонь, але було пізно. Дитина отримала опіки 70 відсотків тіла. Лікарі ще тоді говорили, що такі опіки несумісні з життям, і не давали ніяких прогнозів.

Наступні півроку хлопчика намагалися врятувати. Йому зробили більше 200 переливань крові, провели 16 операцій. Стан дитини залишався стабільно важким, а шість днів тому у нього відкрилася внутрішня кровотеча.

Головлікар лікарні Олександр Хитрик повідомив журналістів, що дитині вирішили провести складну операцію, але серце хлопчика не витримало навантаження, і він помер прямо на операційному столі.

Дідусь хлопчика розповідав, що зробити самопідпал його онука вмовили друзі. Батьки підлітків від коментарів журналістам відмовлялися.

газель-швидка-допомога

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *