Поліцейський із РФ взяв бізнесвумен в сексуальне рабство, вимагаючи переписати квартиру + відео

Чоловік з другом викрали дівчину біля її будинку, і ґвалтували впродовж двох місяців, поки один із них не зробив жертві пропозицію.

Зловмисники викрали Катерину прямо біля її будинку, вдаривши електрошокером, і вистріливши в обличчя із травматичного пістолета.

– Мене вдарили шокером в шию. Потім вистрілили кілька раз в область обличчя. Я закрилася руками, але кулі перебили сухожилля пальців, потрапили в кисті, голову і вухо. Фрагмент своєї вушної раковини я побачила на підлокітнику, – розповідає дівчина.

За словами постраждалої, зловмисники зажадали, щоб вона віддала їм машину і переписала квартиру. Дівчина погодилася, тому що злякалася за своє життя. Потім зловмисники продали “Volkswagen” “Touareg” своєї жертви за 2 мільйона рублів.

Одного разу Катерина змогла втекти, але біля входу в УВС “Митіщі” Олександр Д. зловив полонянку.

– Її врятувало тільки те, що через кризу, покупців на квартиру викрадачі так і не знайшли, – прокоментував адвокат дівчини Яніс Юкша

За два місяці один із викрадачів – Дмитро С. – зробив жертві пропозицію. У Геленджику, куди він повіз “обраницю”, його і затримали. Тепер викрадачів судять, але провину визнає тільки невдалий наречений.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *