Поки бабця спала дід згвалтував 14-річну внучку

У Володимирській області пенсіонер згвалтував свою рідну 14-річну внучку, поки бабуся спала в сусідній кімнаті. Дівчинка піддавалася насильству з боку родича із 9 років.

За версією слідства, 30 березня 2017 року на запрошення дідуся і бабусі 14-річна дівчинка, виховувалася в благополучній хорошій сім’ї, з дозволу батьків приїхала до родичів у гості з ночівлею. Пізно ввечері, скориставшись тим, що дружина спить, 60-річний чоловік скоїв згвалтування дитини. Про це повідомляє прес-служба регіонального Слідкома.

Дізнавшись про те, що трапилося, батьки дівчинки повідомили в поліцію.

Коли на порозі квартири обвинуваченого з’явилися представники силових структур, пенсіонер все зрозумів, злякавшись відповідальності за скоєне, спробував накласти на себе руки, завдав собі ножове поранення в область живота. Після надання медичної допомоги, обвинуваченого затримали, і за клопотанням слідчого в судовому порядку взяли під варту.

В ході розслідування слідчий встановив, що протиправну поведінку дідусь дитини проявив ще в 2012 році, коли дівчинці було 9 років, а потім зробив інші насильницькі дії сексуального характеру відносно потерпілої в 2016 році.

Постраждала дівчинка нікому не розповідала про те, що відбувається, оскільки дуже переживала і боялася.

Дід-насильник був визнаний осудним, і йому пред’явлено звинувачення в скоєнні кількох епізодів злочинів насильницьких дій сексуального характеру.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *