Молоде подружжя Зубенко вбили знахарі які лікували від безпліддя

зубенко-вбивство
зубенко-вбивство-маг

Молоде подружжя Віталій та Ольга Зубенко з Києва знайдені мертвими. Їх розшукували з 15 червня, не втрачаючи надії на хороший результат, але сталася трагедія. Пара довірилась людям, у яких шукали допомогу, а опинилися в капкані.

Поїхали на один день

Друзі та рідні забили на сполох, коли молоді не забрали посилку, передану з Рівного, де живуть рідні Ольги. Останній раз пара вийшла на зв’язок зі знайомими 14 червня, а потім обидва телефони замовкли. 15 червня заяву на розшук безвісти зниклих вже лежало в поліції.

– У Києві Віталій і Оля знімали квартиру. Він працював кухар, вона – флористом. Ми попросили господаря відчинити двері. Всі речі лежали на місці – закордонні паспорти, зубні щітки, купальники, рушники. Не було тільки мобільних телефонів з зарядками і внутрішніх паспортів – розповіла Ірина, родичка Зубенків.

Все вказувало на те, що якщо чоловік і жінка і поїхали, то на один день. Останній дзвінок, як встановили в поліції, був зроблений з Чернігівської області. Сліди привели слідчих в невелике село Шаповалівка. Там Віталія з Ольгою знайшли на території занедбаної свиноферми. Чоловік, як розповіли в поліції, помер від побоїв, на тілі жінки були сліди ножових поранень.

Мріяли про дітей

Молода сім’я жила небагато, зате в любові й дружбі. Обидва мріяли скоріше завести діточок, та Бог не давав. Пара зверталась до лікарів і навіть відвідали ворожку. А та заявила, що наведена порча. Це слово зазвичай лякає навіть не дуже забобонних людей. Ось і стали Віталій з Ольгою шукати, хто б допоміг біду відвести. Вийшла на “добру людину”, який розповів, що в Чернігівській області є досвідчені в таких справах чаклунки. Та й сам він, мовляв, в магії знавець.

У Шаповалівку, як розповідають місцеві жителі, подружжя їздили пару раз. Що сталося під час останнього візиту, поки незрозуміло. Є версія, що подружжя зрозуміло що їх дурять, виманюючи гроші. А шахраї побоялися викриття.

– Поліція до нас приїхала 21 червня. Тоді ж і знайшли убитих – розповів “КП” в Україні” Борис, житель Шаповалівки.
– Я чув, жінку зарізали в літній кухні, де проводилися обряди, а чоловік був убитий на покинутій фермі. – Чимось вдарили по голові. До тітки, яку чаклункою називають в селі відноситься недовірливо. Знахаркою її важко назвати, та й “лікуванням” вона зайнялося два роки тому. Зараз чутки ходить, що недавно став з нею жити якийсь чорний маг, але я його не бачив жодного разу ,

Знайшли окультну літературу

Борис каже, що “цілителька” живе на самій околиці села. Ферма, де були заховані тіла Віталія і Ольги, всього в 700 метрах від її будинку.

– Панночці цій близько 45 років, має четверо дітей. Колись у неї був чоловік, але кілька років тому помер – продовжує житель Шаповалівки. – Стала з якимось неадекватним мужиком жити, а потім цей окультист з’явився. До них все більше іногородні приходили, не місцеві. Ось і ця пара теж… За що їх убили, ніхто з нас не знає. Але кажуть, що вбивав саме маг.

“Чаклуна” затримали на базі відпочинку в Черкаській області. У поліції кажуть, що підозрюваний родом з Київської області, йому 42 роки. Чим займається, поки не ясно. У будинку його співмешканки знайшли окультну літературу, і предмети для ритуальних обрядів.

Поліція перевіряє версію про те, що підозрюваний у вбивстві і його спільниця могли бути членами таємної секти.

вбивство-зубенків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *