Директору лялькового театру спокусившому дитину загрожує 8 років

Черговий театральний скандал розгорівся в столиці. На цей раз директора Лялькового театру звинувачують у розбещенні 8-річної дівчинки.

Як “КП в Україні” розповіли в прокуратурі Києва, в розбещенні неповнолітньої дитини підозрюють 47-річного директора виїзного Лялькового театру.

– Цей театр був досить відомим в середовищі батьків, і саме тому чоловіка запросили на дитяче свято. Він зазвичай приїжджав з декількома ляльками і розважав дітей виставою, – прокоментували у відомстві.

Як розповіли “КП в Україні” в прокуратурі, батьки про те, що трапилося дізналися випадково. Влітку проходила акція під хештегом “#ЯнебоюсьСказать” і мама дівчинки завела з малятком розмову.

Дитина розповіла, що під час святкування дня народження у друзів, аніматор заманив її в окрему кімнату, де скоїв розпусні дії. Висновок психологічної експертизи підтвердив правдивість слів дитини.

Обвинуваченого директора театру затримали під час оформлення ним закордонного паспорта.

Дії педофіла кваліфіковані як – розбещення малолітньої особи. Він звинувачується в здійсненні розпусних дій стосовно неповнолітньої дитини.

розбещувач

252 total views, 1 views today

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *