Через любовний трикутник вбили дівчину, розчленували і спалили – фото

місце-спалення-запор

Парочка задушила студентку, розпиляла тіло жертви, і винесли останки в валізі на пустир, де їх спалили.

Іще в листопаді 2013 року двоє уродженців Криму – хлопцю тоді було 21, а дівчині – 19 років. Вони навчалися у Запорізькому медуніверситеті, жили в орендованій квартирі, і задушили свою однокурсницю, яка приїхала на навчання із Херсонської області.

Зрозумівши, що накоїли, пара вирішила позбутися тіла жертви. Вони розпиляли нещасну ножівкою, винесли її на пустир, де намагалися спалити завдяки бензину. Через записи із камер відеоспостереження на АЗС, і не до кінця згорілого підписаного зошита, слідчі вийшли на підозрюваних однокурсників жертви.

Як пояснили підозрювані, вбивство сталося випадково під час сексуальних оргій. Потім виявилося, що хлопець спочатку дружив із однією дівчиною, а потім зійшовся з її подругою. Майбутня жертва виявилася третьою зайвою…

Через рік Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя визнав парочку винною в жорстокому вбивстві дівчини. Колишнім студентам було призначено покарання у вигляді 15 і 14 років позбавлення волі.

Апеляційний суд Запорізької області залишив вирок без змін: Крім того, із засуджених було стягнуто на користь батька вбитої студентки 90 тисяч гривень. Але адвокати підсудних зуміли домогтися нового судового розгляду справи.

Днями суд присяжних прийшов до висновку, що підсудні винні в умисному вбивстві, вчиненому за попередньою змовою. Злочинцям винесли вирок – на 14 і 13 років позбавлення волі.

місце-злочину

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *