Боєць АТО 40 разів ножем вдарив уже мертву дружину

атошник-вбивця

Трагедія сталася нещодавно в молодій сім’ї – боєць АТО 27-річний Олег Кривець вбив свою дружину – 28-річну Світлану, медсестру-анестезіолога “Центру дитячої кардіології та кардіохірургії”.

І не просто вбив, а спочатку розбив її телефон, потім перерізав дівчині горло, і сорок разів ударив ножем уже мертве тіло. Після цього чоловік відкрив у квартирі газ, перерізав вени і сухожилля, розпоров живіт, та ліг вмирати біля тіла дружини.

Пильні сусіди через добу відчули запах газу, викликали аварійну службу, і господаря знімною квартири – колегу убитої Світлани. Чоловіка вдалося врятувати, дівчина була мертва.

Як розповіли в поліції, напередодні вбивства Світлана повідомила чоловікові, що хоче пожити окремо. Вона навіть зібрала речі чоловіка, виставила сумку на поріг. Підлила масла у вогонь нібито мати Олега. За словами колег Світлани, свекруха регулярно вносила синові в вуха, мовляв, поки він воював на сході, невістка завела собі коханця.

Чи правда це – не знаємо. У всякому разі сторінки подружжя в соцмережі рясніють тільки позитивними фотографіями і коментарями.

На сторінках Олега Кривця в соцмережах фотографії, на яких вони удвох зі Світланою, багато патріотичних постів із серії: “Чому військові б’ються до останнього подиху? Їм відступати нікуди. Позаду – рідні”.

На сторінці Світлани (Чайковська – в дівоцтві) практично всі знімки із чоловіком. Останні фотографії, на яких молоді люди разом посміхаються, датовані 8 червня.

За словами сусідів, родина не скандалила, не пиячила, а Олег після поверенння зі сходу адаптувався до мирного життя, посттравматичним синдромом не страждав.

Основною версією слідства залишається – вбивство з ревнощів.

oleh-svitlana-Kryvets

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *