Бодібілдер-колумбієць помер в російській лікарні

бодібілдер-помирає

Слідчі порушили кримінальну справу за фактом смерті колумбійського бодібілдера в лікарні міста Пермь. Алексіс Торрес Рохас отримав, як йому здавалося, нешкідливу травму під час тренування в фітнес-клубі. Через два тижні його стан різко погіршився і чоловік помер в лікарні, не приходячи до тями.

До Росії спортсмен переїхав після весілля з росіянкою. Вдова спортсмена тепер звинувачує медиків у непрофесіоналізмі. Однак у фахівців своя думка, вони вважають, що спортсмена погубила мрія про ідеальне тіло.

Обставини смерті 31-річного колумбійського бодібілдера зараз з’ясовують слідчі. Почалося все з того, що Алексіс на тренуванні пошкодив руку. Тоді значення цьому не надав. Через тиждень йому стало гірше: культурист задихався, втрачав свідомість. Його терміново госпіталізували в Пермську інфекційну лікарню, прооперували. Потім атлета ввели в стані медикаментозної коми.
На крайній захід лікарі пішли з єдиною метою – уникнути зайвого навантаження на організм. Але у пацієнта почали відмовляти нирки й легені.

Порушення функції нирок фахівці пов’язують з інтенсивними навантаженнями і препаратом, яким пацієнт зловживав.

bodybuilder

0 thoughts on “Бодібілдер-колумбієць помер в російській лікарні”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *