8 “нешкідливих” звичок, які потихеньку руйнують ваші нирки

обережно-нирки

Як ми всі знаємо, нирки є невід’ємним механізмом в організмі людини і грають одну з найбільш найважливіших ролей. Нирки для людини, приблизно як – фільтр для води, який виводить з неї всі шкідливі речовини.

Нирки потрібно берегти, адже вони бережуть нас. Для початку варто всього лише не зловживати шкідливими звичками, які будуть розташовуватися нижче:

1. Пийте менше кави і кофеїну в цілому!

Ви любите пити каву вранці, і жити без нього не можете? Без проблем. В цьому немає нічого поганого поки ви не починаєте з цим перегинати. Кока-кола також дуже сильно впливає на нирки, обережніше з цим. Просто знайте міру.

2. Чи любите випивати алкоголь? Акуратніше з кількістю.

Ну це найпростіше. Випити завжди можна, іноді навіть потрібно. Але не варто перегинати палицю і пити величезна кількість спиртних напоїв. Це робить дуже сильний вплив на ваші нирки, і ви обов’язково згадаєте про це в недалекому майбутньому. Будьте пильні.

3. Намагайтеся менше вживати знеболювальні засоби.

Як кажуть лікарі, в обезболивальному немає нічого небезпечного, але не варто пити його при найменших нагадуваннях про біль. В майбутньому це може зіграти з вами злий жарт, і дуже сильно вплинути на ваші внутрішні органи, а також кров.

4. Порушення постільного режиму під час хвороб.

Ви ходите на роботу з температурою і нежиттю? Ваш організм дуже слабкий в такі моменти, і не варто його мучити такими діями. Відлежіться пару днів, поправтеся, і знову в бій! Потрібно берегти нирки.

5. Занадто велика кількість білка в організмі.

Ну тут нічого складного. Як всім відомо, білок корисний для організму і зростання м’язів, але всьому потрібно знати міру. Надлишок білка дуже впливає на організм, який в свою чергу обробляє метаболічне навантаження.

6. Пийте більше води!

Один з найнебезпечніших і дурних ризиків – недолік води в організмі. Як вже говорилося вище, нирки – це наш фільтр, які виводять все непотрібне з організму. Для цього їм потрібна вода, яка в свою чергу допомагає в цьому процесі.

7. Не терпіть!

8. Їжте менше солі!

Постарайтеся скоротити споживання солі до мінімуму. Ниркам дуже важко виводити натрій з організму, тому постарайтеся відмовитися від солі взагалі.

От і все. Дотримуючись цих простих поради, ви легко зможете допомогти своїм ниркам виводити всі шкідливі речовини з організму і тримати їх здоровими!

oberezhno-nurku

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *