19-річний хлопець зарізав 50-річну коханку

19-річний-вбив-коханку

У Дніпровському районі Києва на бульварі Перова жорстоко була вбита 50-річна жінка. Поліція вже затримала підозрюваного – 19-річного хлопця, який познайомився зі своєю жертвою по інтернету.

Як розповіли в прес-службі поліції, тіло загиблої 12 липня близько півночі, виявив господар квартири, у якого жінка знімала житло. Під час огляду місця події виявили ніж, яким наносилися удари. Замки в дверях не були поламані, жінка добровільно впустила в будинок свого ката.

– Відразу вдалося встановити коло знайомих загиблої, і рід її занять, – розповідають в поліції. – На слід підозрюваного вийшли вже через декілька годин. Це – 19-річний приїжджий із Сумської області, який в столиці був різноробочим.

Як стала відомо, загибла жінка має сім’ю в Київській області. У столиці вона надавала послуги інтимного характеру. З 19-річним сумчанином зустрічалася неодноразово, але останнє побачення виявилося фатальним. Хлопець каже, що йому здалося, ніби приятелька вкрала у нього гроші. Він влаштував скандал і схопився за ніж.

Але є в цій драмі, і корисливий мотив: юний коханець пішов не з порожніми руками – захопив пару годинників, флешку і гроші своєї жертви.

misce-vbuvstva

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *