10 найдурніших в світі видів спорту

шахбокс
екстремальне-прасування
квідіч

Існують сотні спортивних дисциплін, які ставлять під сумнів психічне здоров’я як творців, так і учасників. Ми хочемо Вам представити 10 самих божевільних із них.

Крабячі гонки:

“Crab Racing” є – серйозним видом спорту в деяких країнах Карибського басейну і Тихоокеанського регіону. Краби, зібрані для цього дивного заходу, отримують порядкові номери, в точності як скакові коні. Ставки іноді ростуть до шалених розмірів. Насправді, існує навіть “Національна асоціація крабячих гонок”, створена ще в 1979 році.

Бузкаші:

Уявіть собі поло на конях. Прибирайте м’ячик. Зробили? Додавайте обезголовлену тушу кози. І все це в Узбекистані. Національний спорт, хай йому грець! А знаєте, як перекладається «бузкаші»? “Перетягування козла”, ось як.

Підводний хокей:

У 1950-му році офіцери британського флоту “перепили чаю”, і придумали підводний хокей. Гаразд, насправді цей спорт суто функціональний: таким чином бойові плавці покращують свою координацію під водою. Сьогодні ж підводний хокей переродився в цілком самостійну федерацію – грають в нього більше, ніж у 20 країнах.

extreme

Екстремальна прасування:

Екстремальний (і надзвичайно дивний) вид спорту, в рамках якого люди беруть прасувальні дошки і праски в реально божевільних місцях. Схил гори, каное, морське дно… Один хлопець примудрився гладити речі навіть під час стрибка з парашутом!

Лімбо-скейтінг:

Це спорт, в якому людина повинна прослизнути на роликових ковзанах під горизонтально розташованою перешкодою, не торкаючись її. Спорт дуже популярний в Індії, особливо серед дітей.

kviddich

Магловський квідіч:

Вигадана гра з всесвіту Гаррі Поттера звела з розуму особливо “гікнутих товаришів”. Реальний квідіч виглядає щонайменше дивно: люди з мітлами між ніг ганяють по полю м’ячик.

Картонний бій:

Дітьми всі ми робили собі шаблі з палиць і дворучні мечі з картонних туб. Роберт Ізлі – підприємець з Сан-Франциско, з дитинством вирішив не розлучатися ніколи і заснував цілу лігу “Cardboard Tube Fighting”. Чим займаються спортсмени? Дубасять один одного картонними фламбергами по чому даремно.

Заклинання черв’яків:

У всьому світі рибалки ловлять черв’яків. Однак, англійці примудрилися навіть це перетворити в спортивну дисципліну. Щорічно тут проводяться чемпіонати “World Worm Charming Championships”. На обмежених ділянках землі люди намагаються «зачарувати» і витягнути більше черв’яків, ніж суперники.

shahbox

Шахбокс:

Божевільний гібрид двох абсолютно різних видів спорту, Шаховий бокс саме те, що приходить вам в голову, коли ви чуєте цю фразу – поєднання шахів та боксу. Дивно, але шахбокс придумав голландський художник Іпе Рубінг.

Тхоропляска:

У 1970 році англійським шахтарям було ще нудніше, ніж англійським флотським офіцерам. Як інакше пояснити появу цього спорту? Суть проста: учасники підв’язують штанини впритул до ноги, засовують в штани тхора і затягують пояс. Як думаєте, на що здатний сліпучо-злісний тхір, замкнений в не дуже-то свіжих подштанниках шахтаря?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *