В Франківську голодний малюк утік до сусідів

діти-бомжи
діти-бомжи-1

В жахливих антисанітарних умовах знайшли іще троє дітей в обласному центрі Прикарпаття. Після того, як 5-річний хлопчик побіг із дому до сусідів, оскільки мати не годувала його.

Поліцію повідомила сім’я, до якої прийшла дана дитина. Працівники ювенальної превенції зафіксували, що малолітній хлопчина був голодним, й потребував медичної допомоги, а мати на нього не звертала уваги.

Більше того, в житло 30-річна жінка спочатку не впустила візитерів, і відмовилася від спілкування, тому, поліцейські доставили малюка в лікарню.

Згодом з’ясувалось, що в квартирі, де живе четверо дітей у віці – 3, 5, 9 та 10 років, був страшний безлад і антисанітарний стан, що довели спеціалісти ССД.

Однак жінка вважає, що діти мають всі необхідні умови для проживання й нормального розвитку, і поскаржилась керівництву облуправління Нацполіції на незаконні дії поліціянтів, яка вилучили у неї сина.

Повідомляється, що інших дітей, які залишались в неблагополучній сім’ї, доставили до “Центру соціально-психологічної реабілітації”. Жінку за невиконання обов’язків по вихованню дітей лише притягнули до адмінвідповідальності.

bezlad

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *