ЄС вимагає конфіденційності для користувачів Facebook і Gmail

Європейський Союз вніс пропозицію про посилення конфіденційності користувачів сервісів – Whatsapp, Imessage, соц мережі Facebook і пошти Gmail. Більш жорсткі правила можуть нашкодити компаніям, оскільки це обмежить їх можливості в розповсюдженні реклами. Про це повідомляє Reuters.

Відповідно до внесеної пропозиції, компаніям доведеться гарантувати конфіденційність розмов своїм клієнтів і отримати їх згоду, перш ніж відстежувати їх в Інтернеті, для розсилки контекстної реклами.

Служби електронної пошти, такі як – Gmail і Hotmail, не зможуть сканувати електронну пошту клієнтів, щоб надсилати їм рекламу, без отримання особистої згоди.

Як відзначають журналісти, більшість безкоштовних онлайн-сервісів покладаються на рекламу, щоб фінансувати себе, а такі заходи можуть стати перешкодою для надання безкоштовних послуг.
Пропозиція Єврокомісії направлена, головним чином, до американських інтернет-гігантів, таких як – Facebook, Google і Microsoft.

Компанії, які порушать ці вимоги, повинні будуть сплатити штраф у розмірі – 4 % від їх загального фінансового обороту, згідно з окремим законом про захист даних, який вступить в силу в 2018 році.
Перш ніж закон вступить в силу, пропозиція повинна бути схвалена Європейським парламентом, і державами-членами ЄС.

європа

європа проти мігрантів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *