Волиняни нападають на село на Рівненщині – відео

деражне-збори-селян-погром

Через це, у селі Деражне тепер чергуватиме 6-8 правоохоронців, а від сьогодні там перебуватиме постійно група швидкого реагування.
В село приїжають молодики із Цуманя Волинської області, і б’ють там місцевих.

Останнє побоїще трапилось у попередню неділю, коли близько 50 молодиків із битами, арматурою, балончиками і пістолетами з гумовими кулями, на декількох автомобілях приїхали у Деражне. Вони розбили кафе, і били людей по дорозі, навіть жінок із дітьми.

Після такого “візиту” було близько 20 постраждалих. Власника кафе навіть переїхали автівкою, він зараз у лікарні. Люди залякані, їм погрожують, тому вони бояться писати заяви в поліцію.

Одна із жертв розповіла, що коли була в кафе, то туди увірвалися невідомі. Вони почали усіх бити, молодь із кафе тікала через вікна, і ховалася у підвалі.

29 грудня селяни запросили начальника Костопільського відділу поліції Миколу Ловина. Начальник запевнив людей, що на новорічні свята декілька поліцейських охоронятимуть спокій селян.

У соцмережах селяни знайшли фото хлопців, що влаштували погром у їхньому селі, і передали фото із заявами у поліцію.

Цей безлад вже тягнеться більше року, молодики постійно приїжджають у село. Але останній раз, це було просто побоїще, тому люди переживають за своїх дітей та близьких.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *