Творець зникаючого спрею вимагає від ФІФА 35 мільйонів доларів

зникаючий-спрей

Бразилець Гейне Аллеманьє, який є творцем зникаючого спрея, який судді використовують під час матчів, вимагає від “ФІФА” 35 мільйонів доларів за використання його винаходу.

Аллеманьє відправив повідомлення в “ФІФА” на минулому тижні з проханням призупинити використання спрею, і визнати його творцем розпилювача. Бразилець також відправив листа до “Міжнародної ради футбольних асоціацій” і в усі континентальні конфедерації футболу.

“ФІФА вдає, що не знає про мене, що я нікому нічого не говорив. У моєму листі все ясно, патент існує. “ФІФА” робить вигляд, що їх це не стосується, продовжуючи влаштовувати грабіж.

Я не шукаю визнання, весь світ і так знає, що я винайшов спрей. Я хочу отримати повагу від “ФІФА”, справа не в 35 мільйонах, я хочу справедливості. Наступним кроком буде просування заборони на використання винаходу, я повинен переконати в цьому суддю. Я не говорю категоріями “легко” або “важко”, для мене є “можливо” і “неможливо”, і у мене є докази моєї правоти”, – цитує слова Аллеманьє бразильська газета “Globo”.

Видання зазначає, що у бразильця є на руках патент “Національного інституту промислової власності” на “пінний розпилювач для розмежування і регулювання дистанції в спорті”, який був йому виданий в лютому 2010 року.

Додамо, що “ФІФА” визнала звинувачення Аллеманьє необгрунтованими, і відмовилася призупинити використання спрею.

spray

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *