Колишній Папа написав про ватиканське гей-лоббі

папа-бенедикт

Папа Римський Бенедикт XVI написав у власних мемуарах, що “гей-лоббі” у Ватикані намагалося впливати на прийняття важливих рішень. Про це пише “Reuters із посиланням на “Corriere de la Serra”.

Із уривків його книги “Останні розмови”, яка скоро вийде, стало відомо, що Бенедикт знав про існування “гей-лоббі”, яке складалося із 4-5 осіб. Колишній Папа запевняє, що йому вдалося “розбити дану впливову групу”.

Книга 89-річного понтифіка – перший історичний випадок, коли екс-папа розповідає про свій понтифікат після його завершення. Також, він став першим із пап, хто за останні 600 років пішов у відставку.

У 2013 році Бенедикт мотивував таке рішення – “поганим станом здоров’я”. У книзі він підкреслив, що ніхто не змушував піти із посту.
Зараз понтифік живе в садах Ватикану, в колишньому монастирі. Його “папство” запам’яталося скандальною справою, яка отримала назву – Vatileaks (за аналогією із WikiLeaks).

Його помічник злив деякі із персональних листів Папи та інші документи, які буцім-то свідчили про корупцію, й боротьбу за владу в Ватикані.

Італійські ЗМІ повідомляли, що за цим стояла група впливових прелатів, котрі хотіли дискредитувати Бенедикта, тому тиснули на нього заради зняття з посади.

papa-benedikt

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *