Геноцид українців стартував. Багатим – лікування, бідним – знеболююче перед смертю

супрун-смерть
богомолець-геноцид

Верховна Рада дала старт фізичному знищенню мільйонів українців, заявила Ольга Богомолець.

Мільйони українців втратили сьогодні доступ до медичної допомоги на безоплатних основах. Верховна Рада України сьогодні проголосувала 234 голосами за внесення змін до Бюджетного кодексу про фінансові гарантії надання медичних послуг, якими вводиться спільна оплата послуг за лікування.

За словами глави комітету з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, цей законопроект легалізує співоплати медичних послуг.

“Таким чином, доступ до медицини отримають тільки багаті, а бідні отримають знеболюючий укол перед смертю. Цим законом також забираються кошти з розпорядження територіальних громад, і це призведе до закриття лікарень і звільнення медичного персоналу “, – заявила Богомолець під час розгляду законопроекту в залі.

“Законопроект для багатих. Ми не вводимо обов’язкове медичне страхування, про який говорило міжнародне співтовариство… співоплати повернулися до закону, що за медичні послуги повинні платити люди, у яких немає грошей. Люди просто не зможуть отримати допомогу “, – додала Богомолець.

На її думку, таким чином почався геноцид українського народу.

olga-bogomolec

0 thoughts on “Геноцид українців стартував. Багатим – лікування, бідним – знеболююче перед смертю”

Write a Reply or Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *