Демократи просять ФБР перевірити контакти Іванки Трамп із росіянами

іванка-трамп

Група сенаторів від Демократичної партії звернулася до ФБР з офіційним проханням, про спеціальне розслідування щодо Іванки Трамп.

Демократи вважають, що донька президента США, заповнюючи документи на доступ до секретної інформації, могла надати недостовірні дані про свої контакти з представниками Росії. Подібні припущення сенатори зробили на підставі того факту, що її чоловік Джаред Кушнер, заповнюючи аналогічні документи, не вказав ряд проведених ним зустрічей, в тому числі з послом РФ у США Сергієм Кисляком.

Сенатори-демократи просять ФБР почати розслідування відносно Іванки Трамп, і її діяльності на посту радника президента, повідомив лідер ініціативної групи, в яку входять 22 парламентарія, Дон Бейер.

За його словами, додаткової перевірки вимагає достовірність інформації в формі SF-86. Демократи вважають, що Іванка, як і її чоловік Джаред Кушнер, могла не вказати зустрічі з російським послом Сергієм Кісляком або адвокатом Наталією Весельніцькою.

«Минулого тижня стало відомо, що чоловік місіс Трамп Джаред Кушнер та її брат Дональд Трапм-молодший зустрічалися з російським адвокатом Наталією Весельніцькою і іншими особами, включаючи колишнього співробітника російської контррозвідки.
Пану Кушнеру з моменту першої подачі довелося безліч разів оновлювати інформацію в своїй формі SF-86, щоб відобразити більше 100 зустрічей і телефонних дзвінків, в тому числі з російським послом Сергієм Кісляком і банкіром Сергієм Горьковим», – йдеться у відкритому листі конгресменів.

За словами авторів листа, є всі підстави вважати, що і у Іванки Трамп можуть виявиться подібні зустрічі, про які вона не згадала у відповідних документах.

ivanka-trump

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *