Астрологи передбачили вбивство Трампа

трамп-шокований

Американські астрологи заявили, що президент США Дональд Трамп покине свій пост в цьому або ж наступному році за деяких «трагічних» причин, повідомляє “Newsweek”.

На думку астрологів, президентство Трампа було визначено, так як він «народився під час місячного затемнення». Цей факт також «робить його більш сприйнятливим до сили затемнень». Тому, астрологи вважають, що рідкісне повне сонячне затемнення, яке відбудеться 21 серпня 2017 року, може «мати серйозні наслідки» для глави держави.

Як відзначили співрозмовники Newsweek, прояв наслідків майбутнього затемнення може зайняти близько двох років. Результатом може стати «втрата лідера в тому чи іншому сенсі».

Астрологи Марджорі Орр і Уейд Кейвс акцентують увагу на тому, що в роки серпневих затемнень1909, 1927, 1945, 1963, 1981 і 1999, помер Франклін Рузвельт, був убитий Джон Кеннеді, трапилася рукотворна “трагедія” в Хіросімі і Нагасакі, було скоєно замах на Рональда Рейгана, відбулась спроба імпічменту Білла Клінтона, та інші резонансні події.

За цьогорічним сонячним затемненням 21 серпня зможуть спостерігати в основному жителі США, Місяць прикриє Сонце на 90 хвилин.

trump-shock

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *