Спростовано міф про користь сексу для схуднення

секс

Популярна теорія про те, що любовні втіхи сприяють схудненню, виявилася звичайною вигадкою. Спростувати поширений міф вирішили вчені з Великобританії, пише kp.ru.

Дослідження проводилося дослідним шляхом. Варто позаздрити сміливості парам, які погодилися в ньому брати участь, тому що їм довелося займатися сексом, ні, не в присутності вчених, а обвішало різними датчиками.

Результати виявилися гнітючими: любовні втіхи допомагають чоловікам спалювати в середньому 4,2 калорії в хвилину. Жінки витрачають і того менше – 3,1 калорії. Найменшу кількість енергії пари витрачали під час прелюдій, а пік спалювання калорій припадав, як ви вже здогадалися, на момент оргазму, відзначається в статті.

За різними даними, за годину бігу підтюпцем людина втрачає від 400 до 500 калорій. Неважко підрахувати, що час проведений в обіймах коханого, не принесе подібного результату.

Чим дійсно секс може допомогти жінкам, так це своїми омолоджуючими властивостями. Як недавно з’ясували вчені, дорослі ігри сприяють подовженню тіломірів – ділянок хромосом, які коротшають у міру старіння.

Чому дослідники не торкалися у своїй роботі впливу сексу на тривалість життя чоловіків – загадка. Напевно, це була помста за дослідження, проведене кілька років тому західними вченими. Згідно з ним, регулярні нічні забави можуть продовжити чоловікові життя на 3-8 років. Крім цього, експерти називали ще п’ять стовідсоткових способів продовжити життя чоловікам.

Але є і плюси від любовних утіх, які однаково знадобляться і чоловікам, і жінкам. Йдеться про доповідь європейських і американських вчених, в якому говорилося про користь сексу для профілактики і лікування семи поширених захворювань, від простого грипу до хвороби Альцгеймера.

Як з’ясувалося, різнобічний ефект для організму досягається за рахунок складних процесів, що протікають під час парування, починаючи від фізичної активності і закінчуючи біохімічними реакціями в нервовій системі людини, включаючи мозок.

sex

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *