Не можу зрозуміти, мій чоловік алкоголік чи ні?

любитель-пива

lubitel-piva

Ми з чоловіком одружені вже майже 14 років. Двоє дітей. У нас в сім’ї завжди головним був чоловік – так обидва виховані.

Мене це ніколи не напружувало, тому що я за характером людина м’яка і спокійна, мені навіть зручно, коли за мене всі питання хтось інший вирішує. І хоча я працюю, фінансами теж розпоряджається чоловік.

Ні, він мене не обмежує в витратах, дає завжди скільки попрошу, і на дітях не економить. Але ось він почав регулярно випивати. Ні, навіть не так… Він не п’є запоями або там з роботи п’яний приходить, ні. Але кожен день, КОЖЕН! Він заходить з роботи в магазин і бере півтора літра пива. І випиває сам. Щодня. Пиво бере найдорожче.

І ось. По-перше, мені шкода грошей. У нас кредити, заробляємо ми трохи, машина стара і постійно ламається. Доводиться всюди на маршрутках, а це дуже далеко і незручно. Але на ремонт машини грошей немає. Ні на що немає грошей!

Як кредити віддаємо після зарплати, плюс комуналку оплатимо – і все! Він на пиво і сигарети до 4 тисяч на місяць витрачає! Далі викроюю на все буквально.

Ну і по-друге – він же постійно напідпитку. Він не п’яний, звичайно, але і не тверезий. Пиво все-таки алкоголь. Я його тверезим вже з літа не бачила. І діти теж.

Вони люблять його, старший уже все розуміє, за мене переживає. Нічого не просить купити! Тому що бачить, що грошей немає. А у нього – пиво!

На мої вмовляння не пити, каже, що від пива нічого не буде, а йому треба стрес знімати.
Про гроші говорю, а він: Ой, та скільки одна пляшка коштує? На чому там економити? А то що цих пляшок штук сорок в місяць купується – він не вважає.

Про розлучення мова не йде, але і що робити – не знаю… Він явно вже залежний.

Лікувати? А як? У когось бувала така ситуація?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *