Метросексуальність – не порок?

метросексуал

Нещодавно на роботі у нас із колегами виникла дискусія з приводу зовнішності представників чоловічої статі. Не на порожньому місці виникла.

Справа в тому, що з десяти наших чоловіків троє – так звані метросексуали. Ні, не геї, як іноді про них думають. У плані орієнтації вони традиційно віддають перевагу жінкам, а не один одному.

Але в плані зовнішності вони, звичайно, від «традиційних чоловіків», сильно відрізняються. Офіс наш досить престижної компанії, так що в цілому всі чоловіки у нас стежать за собою. Завжди в костюмах, завжди поголені і пахнуть хорошим парфумом. Але ці троє пішли ще далі.

Спортзал 3-5 разів на тиждень – це навіть добре, але! Щотижневий манікюр, стиліст для зачісок, походи в спа і в солярій, використання тонального крему, чистка обличчя в салоні – не дуже чоловічі заняття.

У одного з них навіть є «помічник по шопінгу». Чесне слово, я навіть не знала, що такі бувають. Цей помічник підказує йому, як і де одягатися, що з чим поєднувати, яке взуття, яку краватку і так далі.

Ось з жіночої сторони такі хлопчики – чудово. З ними і поговорити завжди є про що і раз він не гей, то і позагравати можна. Краса.

І в той же час, наприклад, уявити його своїм чоловіком – не виходить. Все-таки ми звикли до іншого.

Нехай він неголений іноді, в чомусь недбалий і грубуватий – але це все чоловіче… А тут чоловік з манерами жінки.

У однієї з наших колег закрутився з таким юнаком роман. Я її в жарт відмовляю, а вона – в образу. Думаю, він знайде погламурніше – і кине її.

metroseksual

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *