Чому мій хлопець дружить з колишньою?

мій-хлопець-дружить-з-колишньою

Для початку хочу сказати, що я в принципі не розумію, навіщо дружити з колишніми дружинами. Гаразд ще, якщо є спільні діти, тоді немає питань. Але якщо більше нічого не пов’язує, тоді навіщо? Самоствердження? Тупість? Помста? Які причини?

Добре, щоб зрозуміти, потрібно почати з передісторії.

Ми познайомилися 4 роки тому. Тоді він тільки розлучився. Дружина його покинула. Злість, образа, обурення – всі ці почуття у нього тоді перемішалися. Сам він майже не розповідав, більшого його друзі і спільні знайомі.

Я як би не турбувалася з цього приводу. Розлучився, значить, вільний. Ось і добре. Але пройшло півроку приблизно, і я побачила перший лайк в ОК. Це сталося напередодні мого переїзду до нього. Я до цього навіть не знала, як вона виглядає, та й не особливо цікавилася цим.

Було прикро і неприємно. Запитала, навіщо і чому? Зрозумілої відповіді не отримала, хоча лайки він потім сам видалив.

Після переїзду до нього

Минуло пару місяців, ми вже тоді жили разом. Я поїхала в гості до сестри на тиждень, але повернулася на день раніше. Прийшла додому, включила ноут, щоб перевірити пошту і відповісти на пару повідомлень по роботі. Зайшла в ВК, а там відкрита його сторінка. Він зазвичай виходив, а тут не встиг, не очікував мене так рано, напевно.

Ну да, каюсь, полізла, як же без цього. Ось правду кажуть – менше знаєш, краще спиш.

Знайшла їх листування, так мило і невимушено все. Побачила, що він лайкать все її фотки, причому повально (хоча мої далеко не всі). Я до цього думала, що це просто не принципово, але коли побачила картину в цілому, то була вражена.

Так, я підозрювала, що щось не так, коли телефон був на паролі. Думала, просто звичка, причин особливих не довіряти йому не було. Виявилося, таємниці ховав.

Коли він повернувся з роботи, був розбір польотів, який закінчився великою сваркою. В кінці її я почула слова, які до сих пір не можу забути – «якби я хотів до неї піти, я б тебе навіть не запитав».

Як так? Ти живеш зі мною, сам наполягав на переїзді. Я тобі значить їсти готую повкуснее, будинки все прибираю, перу твої речі, та ще й працювати встигаю. І тут таке?

Ах, зовсім забула, поки я гуляла по його сторінці, від неї прийшло повідомлення «як ти просив» і купа фоток з їх минулого життя. Ось навіщо вони йому?

Якщо коротко, після цього ми зовсім розсварилися, я зібрала речі і поїхала, причому навіть його не попередила. Через тиждень він приїхав до мене. Благав повернутися, соплі, слюні. Люблю, прости і все таке. Розтанула, повернулася, але осад залишився. Зате пароль з телефону пішов назавжди. Колишня була видалена з друзів в ВК, начебто все налагодилося.

Після сварки

Якийсь час все було нормально. Але потім подружка мене смикнула зарегиться в facebook. Шукала друзів, знайшла і свого ненаглядного. І знову вона в друзях, лайки на всіх фотках. Після сухого розмови з моїм МЧ лайки припинилися. Але з’явилася дурна звичка – чистити історію повідомлення, причому скрізь і всюди. Бісило моторошно.

Минуло ще два роки, я вже навіть не згадувала про все це. Знову поїхала в гості до сестри. А коли повернулася, виявила на планшеті фотографії, де він зі своєю колишньою дружиною гуляє по нашій набережній. Це з урахуванням того, що вона живе в іншому місті, більш ніж 2000 км від нас. Ось, як і навіщо?

Я до сих пір дивуюся, як не розбила цей планшет йому об голову, настільки я була тоді зла і ображена. На фотках є дати. В той день я не могла йому довго додзвонитися. Говорив, щоб було багато роботи. Так Так. Спочатку він намагався зрізати, що це було давно. Але спалився на футболці, яку ми разом купували днів за 10 до цього. Сказати, що була істерика, все одно що промовчати. Це вже перебір, як не крути.

Просив пробачення, падав на коліна, навіть поплакав. Хоча вид здоровенного мужика зі сльозами на очах – це щось. У той же вечір видалив її з друзів всюди, навіть з телефонної книги. Було дуже важко, але я його пробачила, хоча забути так і не можу.

Інтуїція бунтує

Минув рік. Начебто все нормально, але моя інтуїція знову прокинулася і не дає спати мені. Я ніби кінчиками волосся відчуваю, що вони знову десь спілкуються. Правда, поки це тільки моя інтуїція, але раніше вона мене ні разу не підводила.

Ось я не розумію – навіщо це мені? І навіщо це йому? У нас же все добре, навіщо все псувати? Навіщо псувати мені нерви? Хочеш бути з нею? Збирай валізу і вали, в чому проблема? А якщо ні, то навіщо взагалі така «дружба»?

Він пообіцяв, і прекрасно знає, що мене це страшенно дратує. І як не нервувати, якщо все листування до сих пір стираються? Гаразд, якби залізла в телефон і прочитала банальний балаканина про погоду або друзів. Так ні ж. Якщо ховає, значить, є що ховати. Я так розумію.

Я вже не знаю, як реагувати. Мені дійсно потрібно знати, чи загрожує його дружба з колишньою дружиною нашим відносинам? Це як жити на пороховій бочці з сірниками в руках і бажанням чиркнути.

Якщо у когось є розумні думки з цього приводу, буду рада послухати.

love

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *