Чи можуть чоловік і жінка бути «просто друзями»?

друзі-2
друзі
друзі-3
друзі-чоловік-жінка

– Дорогий, та ми з Колею просто друзі, ми ще під стіл пішки разом ходили!

– Малятко, ну чого ти ревнуєш, вона ж дівчина мого товариша, ми з нею просто дружимо за компанію.

– Коханий, я з Сергієм просто працюю, і він похвалив мої нові джинси просто з ввічливості.

– Оксана? Так я її навіть не бачив жодного разу, це просто подружка в контакті.

– Милий, твій брат просто зайшов до тебе, ну я і попросила його по-братськи полагодити кран на кухні, тому він без футболки.

– Зайка, ти у мене краще за всіх, так, ми з Катею колись зустрічалися, але тепер ми просто друзі.

Чи можуть чоловік і жінка бути «просто друзями»? Одвічне питання, чи не так? Як часто ми чуємо або говоримо фразу «Ми просто друзі». Цікаво, чому так? А може, все з точністю навпаки? Давайте розбиратися разом.

Що значить бути друзями?

Ось просто заради інтересу, ми вирішили для початку запитати у великого Гугля, що ж таке дружба. І ось, що він відповів:

ДРУЖБА – особисті безкорисливі взаємини між людьми, засновані на спільності інтересів і захоплень, взаємній повазі, взаєморозумінні та взаємодопомозі; передбачає особисту симпатію, прихильність і зачіпає найбільш інтимні, душевні сторони людського життя; одне з кращих моральних почуттів людини.

Хм, написано красиво, є своя частка правди в таких відносинах, але закінчується все на цьому? Або може все не зовсім так?

fiends

 

Безкорисливе спілкування?

Між жінкою та чоловіком «друзями» немає ніякої користі? А як же:

– Допоможи мені вкрутити лампочку, я не дістаю.

– Я сьогодні такий голодний, є що-небудь поїсти?

– Як тобі нове плаття, а то не буде мій оцінив?

– А можеш мені зайняти грошей, ми ж друзі?

– Мені потрібно терміново Вінду переставити, допоможеш?

– Кран будинку тече, може, зайдеш і подивишся?

– А зроби мені масаж, спина зовсім затекла.

Здавалося б, це можна назвати взаєморозумінням і взаємодопомогою. Але чи так це? Йдемо далі, буде ще цікавіше.

Загальні інтереси – серйозно?

Ну да, спільних інтересів у хлопців і дівчат хоч відбавляй.

Але якщо своя друга половинка часто дратує, коли весь час болять про нову косметику або скаржиться, що бензин подорожчав, то «друзів» ми часом готові слухати годинами. Будь то телефонні дзвінки або спілкування в соц. мережах.

Цікаво, чому свого партнера слухати не так цікаво, як одного або подружку? Може, просто приїлися ці відносини, і хочеться спілкування з іншими людьми. Так би мовити, супчик набрид, хочеться і борщику?

І напрошується інше запитання.

Який нормальний мужик буде вислуховувати від подружки, як пройшов її день, який вона зробила манікюр, в який колір пофарбувала волосся і іншу нісенітницю? Йому це дійсно цікаво чи просто він її хоче?

І точно також, якій дівчині буде цікаво слухати півгодини про те, як посварилися мужики на заправці або як весело було в гаражі пити пиво з анчоусами? Може просто весь цей час, вона крадькома поглядає на його усміхнене фото і їй просто приємно слухати його голос? А ось це вже зовсім дружба, як не крути.

До речі, якщо пригадати початок будь-яких відносин, все дуже нагадує дружбу. Ось тільки тоді ви чесно можете зізнатися один одному, що хочете більшого, і це цілком нормально.

Просто симпатія?
Ось коли є симпатія між двома дівчатами, це цілком нормально. Адже навіть якщо зовні ви один одного не залучаєте, то і подружитися ви навряд чи зможете. Парадокс.

Здавалося б, чим симпатія між хлопцем і дівчиною може відрізнятися?

Та все просто, дівчатка навряд чи захочуть один одного потискати після пари келихів вина. Вони можуть спокійно валятися в одному ліжку в білизні, і не думати про секс, навіть якщо ведуть непристойні розмови. Вони не розглядають апетитні булочки один одного і не норовлять крадькома зазирнути в декольте.

Що стосується хлопців, в їх одностатевої дружби часом навіть зовнішність не грає ролі. Але ось подружок вони собі вибирають точно так, як і майбутніх дружин. Адже вона завжди може бути дівчинкою про запас, якщо своя вже зовсім набридне або втомиться від тебе.

Навіщо взагалі потрібні такі «друзі»?
Щасливі відносини – це тільки спочатку. Пульс зашкалює, коліна тремтять, губи трясуться, слюні до колін. Хочу його. Бажаю її. Хочу постійно бути разом. Проходять тижні і місяці, почуття затихають, уваги від партнера стає менше, причому взаємно. І по суті в цьому немає нічого дивного.

Але емоції – це як наркотик. Хочеться ще і ще. Але не кидати ж кохану дівчину або хлопця? Та й навіщо? Якщо можна завести подружку чи друга. Причому спочатку інтим навіть не передбачається. Як би.

– На ній і нова спідниця сидить красивіше, і зачіска класна, а посмішка, а як говорить, а які довгі ніжки, а яку нову фотку сьогодні виклала – просто захоплення.

– А він такий сильний і впевнений, не те, що мій, він мене розуміє, завжди готовий вислухати і підтримати – ось так знахідка. Та ще й високий.

А тепер подумаємо, з чого складаються стосунки? Захоплення, підтримка і секс, ну це якщо округлити.

Виходить, що у таких «друзів» вже майже є відносини. Єдино, що секс поки тільки в фантазіях, причому досить бурхливих. А як все ми знаємо, якщо між чоловіком і жінкою хоча б прослизнула думка про секс, то це тільки питання часу.

Є у нас ще таке поняття – друзі з привілеями.

Ось здається, що від нього і пішло поняття «дружби» між чоловіком і жінкою. Але не варто себе обманювати. Друзі з привілеями – це коханці. Як не крути. А значить, це вже ніяка не дружба.

Так чи погана ця «дружба»?
Все б нічого, якби такі «друзі” не розбивали сім’ї або просто відносини. Коли у тебе над вухом постійно дзижчить муха – він поганий, а ти хороша. Або вона тебе не розуміє, а ти такий класний. Рано чи пізно цей дзижчання стає твоїм луною.

І ось тоді починається апокаліпсис у відносинах.

І що ще цікаво, далеко не завжди наші «друзі», намагаючись зруйнувати наші відносини, хочуть побачити себе на місці нашого колишнього партнера. Це просто людська натура – все псувати.

Чужий автомобіль завжди крутіше, чужий будинок завжди більше, а чужа дружина – завжди краше.

А що відбувається, коли ви втрачаєте свої відносини з-за таких друзів? Ви стаєте сумним, похмурим і нікому не цікавим. Один і тільки один, «друзі» йдуть в сторону, адже емоції на цьому закінчуються.

Ну, і через деякий час, починається дзвінки нових «друзів». Кругообіг якийсь.

druzi

 

Дружити – це погано?

Ні, дружити це завжди добре, але не плутайте дружбу з відносинами, де завжди є місце пристрасті і фантазіям. Хочете дружити з протилежною статтю? Дружите зі своєю половинкою – це і для відносин корисно, і для здоров’я, і ??секс вже як би передбачається, лише може стати ще яскравіше.

Так звана «дружба» між хлопцем і дівчиною передбачає наявність симпатії хоча б з одного боку, а частіше – з обох. І сперечатися з цим все одно, що намагатися зупинити лавину, яка вже почала сходити з гір. Марно.

Зараз, можливо, хтось зі мною не погодиться. Наприклад:

– Я ось дружу з Женею вже два роки, і в мене навіть жодного разу в голові не виникло думки про те, щоб з ними переспати!

Добре, у тебе немає таких думок. А ти так впевнена, що у нього на заставці в телефоні не стоїть твоя фотка, і він не пускає на неї слину кожен день? Ну, або щось в цьому роді.

– У мене є відмінна подружка Даша, завжди готова вислухати і підтримати, а які пельмені класні готує. Але секс з нею? Що ви, я ж одружений!

А ти впевнений, що ця Даша не зробила ляльку Вуду з волоссям твоєї дружини і не встромляє в неї голки щовечора, щоб у неї боліла голова, а у тебе не було сексу?

Навіть якщо ви повністю впевнені в собі і своїх бажання, або просто добре вмієте собі брехати, не варто бути так впевненим в тому, що у вашого друга чи подружки немає таємних думок і планів на ваш рахунок.

Чому говорять, що найміцніша любов починається з дружби? Тому що дружити просто так чоловіки і жінки не вміють. Вони завжди хочуть, хотіли і будуть хотіти більшого.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *